Call Now

۰۲۱۶۶۴۶۲۰۱۶

درباره ما

About Us

advanced divider

تاریخچه

شركت KPM فعاليت حرفه اى خود در صنعت دستگاه ها و تجهيزات پزشکی را از سال ۱۳۹۷ آغاز نمود

advanced divider
خدمات و دستگاه های ما

فعالیت ها

شركت كى پى ام در زمينه هاى تحقيق و توسعه، بازاريابى، تهيه و توزيع تجهيزات زيبايى در زمینه های آر اف (RF)، آر اف كَويتِيشن (RF Cavitation )، ويبراتورهاى حرارتى، انواع مختلف فِشيال ( Facial )، كيوسوئيچ ( Q-switch )، ليزرها، تامین و توزیع مواد مصرفى، تجهيز، راه اندازى و توسعه كلينيک ها و سالن هاى مرتبط با زيبايى فعالیت می نماید.

اهداف ما

واردات و توزیع محصولات با كيفيت و به روز در صنعت دستگاه های زیبایی، لاغری و جوانسازی و نیز تغيير و بهبود در سبک زندگى مشتريان عزيز از جمله اهداف اصلی شرکت بوده و بر این باوریم که بهترین ها حق شماست.

چرا كى پى ام؟

كى پى ام تشكيل شده از يك تیم حرفه اى تحقيقاتى در سيستم بازاريابى دستگاه هاى زيبايى می باشد. بازديد و تحقیق مستمر از تمامى نمايشگاه هاى بین المللی صنعت زيبايى موجب شده تا بهترین و به روز ترین دستگاه ها و تجهیزات را گرد هم آوریم و بتوانیم با مشاوره درست و تخصصی بهترین انتخاب را به شما نشان دهیم. از دیگر موارد مهم در شرکت KPM خدمات پس از فروش و آموزش بوده که موجب متمایز کردن ما نسبت به بقیه شده وتوانستیم رضایت مشتریانمان را بیش از پیش جلب نماییم.

 در صورت هر گونه سوال و یا مشاوره با شماره های ما در بخش ارتباط با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم با کمک یکدیگر بهترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های زیبایی، لاغری و جوانسازی انتخاب نماییم. چرا که بر این باوریم مشاوره درست، بهترین هدیه برای هر مجموعه کوچک و بزرگ است.